DOLAR 16,8853
EURO 17,8334
ALTIN 992,353
BIST 2554,08
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Zorlu PSM’de Bu Ay; Mayıs

AŞINMA // 1 ve 15 MAYIS // 100 STUDIO // 18.00 Günümüz dünya sisteminin insanın varlık alanını giderek daha da daraltması, buna karşılık …

Zorlu PSM’de Bu Ay; Mayıs
REKLAM ALANI
08.06.2022
45
A+
A-

AŞINMA // 1 ve 15 MAYIS // 100 STUDIO // 18.00

Günümüz dünya sisteminin insanın varlık alanını giderek daha da daraltması, buna karşılık çağdaş insanın bu duruma gösterdiği kabul ile hem insani olanın aşınmasını, hem de insanın kendisindeki karakter aşınmasını düşünmeyi öteleyerek var olmaya çalışması meselesini merkeze alan “Aşınma”, seyircinin oyunun lisanını ve işleyişini oyuncuyla birlikte eşzamanlı keşfedeceği etkin bir seyir süreci yaratarak seyircisini eğlenceli bir tecrübeye davet ediyor. Şahika Tekand tarafından kaleme alınan ve yönetilen, tecrübeli oyuncu Yiğit Özşener’in performansıyla sergilenen Aşınma Güçlü PSM’de seyircilerini bekliyor.

Kapı Açılış: 17.30

Aşınma: 18:00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 132,00 TL

EVLİLİKTEN SAHNELER // 3-8-10-19-24 MAYIS // 100 STUDIO // 20.30

10. evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan ülkü eşler üzere görünen iki çocuk sahibi memnun bir çiftin; bir çeşit sığınak olarak kurdukları evliliklerinin birtakım periyotlarını yakından izleme fırsatını bulacak olan seyirci, bu çiftin sevgi, nefret, istek, tekeşlilik, özgürlük, iletişimsizlik üzere kavramlarla gayret edişlerini gözlemleyecek. Evlilikten Sahneler birden fazla vakit bayan ve erkek kimliğinde değerli dönüşümlere yol açan ve onu biçimlendiren bir çerçeve haline gelen evliliği oyunun merkezine koyuyor. “İki insan bir ömür bir ortada yaşayabilir mi?”, “Aile nedir?”, “Şefkat nedir?”, “Aşk nedir, ne değildir?” sorularına karşılık arayan Evlilikten Sahneler’de Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın yanı sıra Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ve Naz Buhşem de rol alıyor. Sinemanın ölümsüz isimlerinden Ingmar Bergman’ın kült sinemasından, ödüllü oyuncu ve direktör Kayhan Berkin rejisiyle sahneye uyarlanan Versus Tiyatro ve Şiddetli PSM ortak imali Evlilikten Sahneler, Mayıs ayı boyunca Güçlü PSM’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

*8 Mayıs tarihinde gerçekleşecek aktifliğin kapı açılış saati 18.00’dır.

ARA REKLAM ALANI

Kapı Açılış: 20.00

Evlilikten Sahneler: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

LISA EKDAHL // 4 MAYIS // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Fransız melodileriyle tomurcuklanan İsveçli star Lisa Ekdahl, 04 Mayıs 2022’de PSM Caz Festivali’ne konuk olacak ve Turkcell Platinum Sahnesi’nde bossa nova biçimiyle bizleri büyüleyecek.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 154,00 TL

Öğrenci: 124,00 TL

Özel Erişim: 121,00 TL

DAMDAKİ KEMANCI // 5-6 MAYIS // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20:30

Dünyanın en sevilen müzikallerinden biri olan Damdaki Kemancı, bu dönemde da Talimhane Tiyatrosu iş birliği ile tekrar Güçlü PSM’de, dev takımıyla, tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor.

Kapı Açılışı: 20.00

Etkinlik Başlangıç: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – Ön Satış Fiyat: 124,00 TL

2. Kategori – Ön Satış Fiyat: 99,00 TL

3. Kategori – Ön Satış Fiyat: 74,50 TL

BULUT GÜLEN “BOSPHORUS TRAIN” ALBÜM LANSMAN KONSERİ // 6 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Caz sahnesinin aranan tromboncularından Bulut Gülen, Doğulu Yapım’dan yayınlanan 2. albümü “Bosphorus Train”in lansman konseriyle 6 Mayıs akşamı touché’de. Tamamı orjinal bestelerden oluşan gecede, trombonda Bulut Gülen, trompette Barış Doğukan Yazıcı, piyanoda Ercüment Orkut, kontrbasta Ozan Musluoğlu ve davulda Ferit Odman yer alacak.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: 110,00 TL

DENİZBANK ÇOCUK OPERASI: PAPAGENOLAR // 7 MAYIS // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 13.00

Papagenolar, W.A. Mozart’ın en sevilen yapıtlarından biri olan Sihirli Flüt Operası’ndan ilham alınarak çocuklar için kurgulandı. İhtimamla seçilmiş aryaların Türkçe seslendirileceği Papagenolar, Caner Akın’ın rejisörlüğünde allaturca’nın imaliyle sahneye konuyor. Orkestra şefi Murat Cem Orhan idaresinde gerçekleşecek olan Papagenolar Çocuk Operası’na Avrasya Oda Orkestrası eşlik ediyor.

Doğa ve insan sevgisinin öne çıktığı Papagenolar çocuk operasında öykü; Papageno karakteri, ailesi, Gece Kraliçesi, Sarastro ve Ağaç Adam etrafında şekilleniyor. Sihirli Orman’da yaşayan tüm canlıların sevgiyle daha da güzelleştiğini, makûs bile olsa her insanın içinde kesinlikle bir yeterlilik kırıntısı olduğunu ve bu düzgünlüğü ortaya çıkarmak için yeniden sevgi ile yaklaşmak gerektiğini anlatan Papagenolar, tüm çocuklara ve ebeveynlere operanın en eğlenceli halini sunmayı ve tanıtmayı amaçlıyor.

Kapı Açılışı: 12.30

Etkinlik Başlangıç: 13.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 121,00 TL

KUM ZAMBAKLARI // 7-9-17-25 MAYIS // 100 STUDIO // 20.30

Zorlu PSM’nin “Ortak Yapım” projesinde imalini üstlendiği Kum Zambakları oyunu Nisan ayında da seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Oyuncu ve direktör Yeşim Özsoy’un, iklim krizi ile hayatları değişen evli bir çiftin iniş çıkışlarını ironik bir lisan ile kaleme aldığı oyunu Kum Zambakları, direktör ve oyuncu Mark Levitas rejisörlüğünde sahneleniyor.

İçinde yaşadığımız periyottaki iklim krizini evli bir çiftin ilgi süreciyle paralel olarak irdeleyen Kum Zambakları, tabiatın sevgisizlik ve şiddetle yok edilmesini, çiftlerin çağdaş hayatın içinde asimile oluşunu, insanoğlunun tabiat ile bozulan bağını ve dışardan bakıldığında keyifli olarak nitelendirilebilecek bir çiftin, bu bağlamda, kendi sonlarını nasıl hazırladıklarını gözler önüne seriyor.

Pek çok başarılı tiyatro projesinde imzası olan Evrim Doğan’ı His, tecrübeli oyuncu Umut Kurt’u ise Fikret karakterinde izleme bahtı yakalayacağımız Güçlü PSM’nin yeni oyunu Kum Zambakları 7-9-17-25 Mayıs’ta Kuvvetli PSM 100 Studio sahnesinde seyircisiyle buluşacak. Tiyatro alanında yeni oyun üretimine dayanak olmak emeliyle BKM, DasDas, ENKA Sanat, İKSV ve Şiddetli PSM’nin bir ortaya gelerek Türkiye’nin kültürel birikimine katkı sağlamayı hedefleyen ‘Ortak Yapım’ projesinin bir modülü olan “Kum Zambakları” oyunu, proje için yapılan açık davete başvuran 786 projeden seçilen oyunlardan biri olmanın ayrıcalığını taşıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Aşınma: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

ZAHİRİ HAKİKAT // 8-22 MAYIS // TOUCHÉ // 17.00

Levent Erden touché sahnesinde, çocukluktan kalan prosedürlerle hiç anlatılmamış öyküleri iştirakçilerle bir arada o anda oluşturuyor. Teknolojisiz devrin “Kim, Nerede, Ne ile, Ne yapıyor?” kült oyununu katılan herkesle birlikte yine yorumluyor. Zahiri Hakikat, sanal gerçekliğin miş’li geçmiş vakti. Daha evvel hiç duyulmamış, her gün yesyeni, birlikte oluşturulan ve bir daha anlatılamayacak öyküler.

Kapı Açılış: 16.00

Etkinlik: 17.00

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: 154,00 TL

ALICE MÜZİKALİ // 8-9 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 lisana çevrilerek edebiyatın eşsiz yapıtlarından biri olma özelliğine sahip “Alice Mükemmeller Diyarında”, Serdar Biliş’in direktörlüğü ve Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak yine sahnedeki yerini alıyor.

İlk defa 7 Şubat 2019’da perde açan, 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde “Haldun Dormen Özel Ödülü” ve En Güzel Koreografi Ödülleri’nin sahibi olan Alice Müzikali, uzun bir ortanın akabinde Mayıs ayında da seyirciyle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Şiddetli PSM’de kapalı gişe oynayan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkarken, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” rolü ile yer alıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Alice Müzikali: 21.00

Bilet Fiyatları:

VIP – 504.00 TL

1. Kategori – Tam: 420.00 TL

2. Kategori – Tam: 370.00 TL

3. Kategori – Tam: 291.00 TL

4. Kategori – Tam: 245.00 TL

5. Kategori – Tam: 193.00 TL

PETER PAN VE VAROLMAYAN ÜLKE // 8-15-21-22 MAYIS // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 15.00

Akbank Çocuk Tiyatrosu ve Şiddetli PSM iş birliğiyle tiyatro sahnelerine kazandırılan Peter Pan ve Varolmayan Ülke, Mayıs ayında da devam ediyor! Metin ve kelam müellifliğini Mehmet Ergen’in üstlendiği müzikalin müziklerini Tuluğ Tırpan bestelerken koreografisini Beyhan Murphy üstlendi.

Wendy her akşam kardeşlerine masallar anlatıp yataklarına yatırır. Fakat bu gece, farklı bir gecedir. Masalların büyümeyen çocuğu Peter Pan, gözetici perisi Tinkerbell ile çıkagelir. Kahramanlarımız, peri tozunun da yardımıyla Varolmayan Ülke isminde bir adaya seyahate çıkar. Adada korsanlar ve deniz kızlarıyla yaşadıkları maceralar, Kayıp Çocuklar’ın hayatını değiştirecektir. Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun

50. Yılı için özel olarak yazılan ve J.M. Barrie’nin ölümsüz romanı Peter & Wendy’den uyarlanan bu özgün eser, pek çok tiyatro oyununa ve sinemaya ilham veren karakterleri ve orijinal bir yorumla sahneye taşınıyor.

Kapı Açılışı: 14.30

Etkinlik Başlangıç: 15.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Tam – Fiyat: 220,00 TL

1. Kategori Çocuk – Fiyat: 110,00 TL

2. Kategori Tam Fiyat: 180,00 TL

2. Kategori Çocuk – Fiyat: 90,00 TL

ON KİŞİYDİLER // 9 MAYIS // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Birbirini tanımayan 10 kişi, zenci adasında verilecek bir partiye davet edilir. Farklı mesleklere ve bambaşka kişiliklere sahip bu on kişi aslında neden orada olduklarını öğrendiğinde artık herkes için çok geçtir. Başınız karışacak, nefesiniz kesilecek, içinizdeki dedektif canlanacak ve tek bir soru soracaksınız bu adada sahiden yalnızca 10 kişi mi var?

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 165,00 TL

2. Kategori Fiyat: 121,00 TL

CAN ŞENGÜN İLE SIKI FIKI // 9-25 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Müzik dünyasında bilgisi, tecrübesi ve gerçekleştirdiği projeleriyle öne çıkan Can Şengün, birbirinden bedelli sanatkarların yer alacağı ve izleyicilerine unutulmaz anlar yaşatacağı “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” ile touché’de!

Sevilen sanatkarların bilinmeyen öykülerini samimi bir biçimde anlatacakları “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” ile bazen geçmişteki anılarla, bazen orijinal öykülerle bazen de hayli enteresan soruların yer aldığı yarış kısımlarıyla izleyicileri şaşırtacak.

Zorlu PSM’nin sofistike caz kulübü touché’de gerçekleşecek olan “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” programında Can Şengün ve orkestrası eşliğinde sevdiğimiz isimlere daha evvel hiç bakmadığımız açılardan bakarken bilinen müziklerin yepisyeni versiyonlarını, müzik kelamlarının altındaki gerçek hikayeleri ve hafızalardan silinmeyen yılları, konukların ağzından dinleyeceğiz.

Temposu hiç düşmeyen danslara, oyunlara ve daha evvel rastlanmamış müsabaka kısımlarına de şahit olacağımız “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” orijinal konuklarının olduğu yeni kısımlarıyla 9 ve 25 Mayıs’ta Şiddetli PSM touché’de izleyicilerle buluşacak.

Kapı Açılış: 19.30

Can Şengün ile Sıkı Fıkı: 21.00

LESLİ KARAVİL STAND UP // 10 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

“Benim hala umudum var mı? ” ile Lesli Karavil, 3. ve yeni gösterisi ile ortamızda. 18 yıl boyunca, San Francisco, New York, Barselona kentlerinde yaşayıp, yıllarca reklam ajansları ve daha birçok farklı dalda çalıştıktan sonra, 40’lı yaşlarında oyuncu ve komedyen olma seyahatinin güldürüsünü bize çok zeki ve muzır bir formda sunuyor.

Lesli, güldürü mesleğindeki ani sıçraması, teknoloji konusundaki yeni buluşları, pandemi sonrası yeni sistemde yaşadığı çelişkileri, dizi mesleğinde yaşadıklarını anlatırken hepimizin gelecek hakkındaki sorularına cevap arıyor! Doğal, samimi, yüksek gücü ile Lesli 10 Mayıs akşamı Şiddetli PSM’de. Sakın kaçırmayın.

Kapı Açılışı: 19.30

Etkinlik Başlangıç: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 132,00 TL

100 MUSIC JUNGLE // 10 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 21.30

Destansı bir giriş. Dans, dans, dans, dans ve tarihe yazılacak bir kapanış… Mercury adaylı İngiliz prodüktör ikilisi Jungle, birinci saniyelerindne itibaren kendinizi müziğe kaptırmış bir biçimde müziklere eşlik ediyorken bulacağınız bir konser tecrübesi için 10 Mayıs akşamı Turkcell Sahnesi’nde sizi bekliyor!

Eğlenceli ve bir o kadar da akılda kalıcı 3. stüdyo albümleri, ‘Loving In Stereo’yu 2021 yılında dinleyicileriyle buluşturan Jungle, neo soul ve funk çeşitlerinden aldıkları ilhamla 2013’ten bu yana üretimlerini sürdürüyor. Josh Lloyd-Watson ve Tom McFarland ikilisinden oluşan Jungle, ‘Loving In Stereo’ ile Priya Ragu ve Bas üzere kıymetli isimlerle birinci kere bir ortaya geldi. Kendilerini ‘bir sanat projesinin başında iki yaratıcı yönetmen’ olarak tanımlayan ikili, 10 Mayıs akşamı Kuvvetli PSM’de dinleyicilerine unutamayacakları bir gösteri sunacak!

Kapı Açılışı: 20.30

Etkinlik Başlangıç: 21.30

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 385,00 TL

YELLOW JACKET // 10 MAYIS // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.00

Dinle, hisset, keşfet! PSM’de Caz ile dünyan değişsin! Grammy ödüllü efsanevi caz-füzyon kümesi Yellowjackets 10 Mayıs’ta Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

1977 yılında kurulan kırk yıla yakın müddettir birlikte çalan cazın üstün kümelerinden Yellowjackets toplam 24 albüm yayınladı. Bugüne kadar 17 defa Grammy mükafatına aday gösterilen kült topluluğun son albümü “Raising Our Voice” ilhamını son yıllarda dünyanın tamamını ele geçiren politik ve duygusal karmaşadan alıyor. Brezilyalı ünlü vokalist Luciana Souza’nın vokalleriyle taçlandırdığı albüm 2018 yılında Amerikan caz listelerinde bir numaraya kadar yükseldi.

“Uzun ömürlülüğün hem bir nimet hem de bir lanet olabileceğini biliyorsun. Nimet, öteki müzisyenlerle kurduğunuz irtibat ile birlikte çalma ve müzik yazımı nitekim derin bir düzeye gelebilir. Lanet ise herkesin yeni bir şey araması, albümlerimizden biri için kayıt şirketinin söylediğini hatırlıyorum – diğer bir Yellowjackets kaydı daha. Bunun bir bedeli var, hareket etmeye ve büyümeye devam etmelisiniz ve asıl zorluk bu. ”

Etkinlik: 20.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 154,00 TL

Öğrenci: 124,00 TL

Özel Erişim: 121,00 TL

KRAL LEAR – OYUN ATÖLYESİ // 11 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ// 20.30

Hem aktör hem tercüman kimliğiyle ağır bir Shakespeare mesaisi olan Haluk Bilginer, bu kere Shakespeare’in “trajedisini kendi elleriyle çizen” kahramanı Kral Lear’a bürünüyor. İktidarın ve mülkiyetin paylaşımı üzerine çok katmanlı bir klasik olan oyunun direktörü ise Muharrem Özcan. Kral Lear, kızları ve ülkedeki öteki güç odakları ortasında dönen bu trajedi, oyunun özündeki grotesk tesirler eşliğinde yorumlanıyor.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 242,00 TL

2. Kategori Fiyat: 209,00 TL

3. Kategori Fiyat: 165,00 TL

4. Kategori Fiyat: 143,00 TL

5. Kategori Fiyat: 109,00 TL

ŞEHİRDE KİMSE YOKKEN // 11-18-23-28 MAYIS // TURKCELL PLATINIUM SAHNESİ // 20.30

Rukiye, Anadolu’nun kırsalından kopup yolu İstanbul’a düşmüş bir bayandır. Öylesine bir kaostan kaçmıştır ki devayı bir erkek berberine sığınmakta bulur. Güya o berberin sahibi Nurullah kurtarıcı üzeredir ve Rukiye’ye sahip çıkmıştır. Tuhaf bir arkadaşlık olur ortalarında, yıllardır kimseyle konuşmayan Nurullah, Rukiye’de kendine yakın bir şeyler bulur. Mahallenin bitirimlerinden Ali de bu kıssaya dahil olur. Ali direktörlük hayali kuran genç bir adamdır, bu kıssaya de sinemasının baş kahramanı yani annesiyle giriş yapmıştır. Ali ile Rukiye ortasında da sıra dışı bir arkadaşlık başlar. Ali mahalleye yeni düşmüş olan Rukiye’ye sinemasını ve hayallerini anlatırken bizi şenlikli ve uçuk hayatıyla tanıştırır.

Yalnızlık, arkadaşlık, aşk ve şiddet üzerine pek çok öykü dinleriz bu üçlünün dünyasından.

Hayat bir masal mıdır? Masalsa bir sonu var mıdır? Memnun son yoksa bu hayatta o vakit hayat dediğimiz şey masal mı, acı gerçeğin ta kendisi mi?

“Şehirde Kimse Yokken…” kadınlık, erkeklik üzerine de pek çok tartışmayı içinde barındırıyor. İnsanlığa “kadın” ve “erkek” diye verilen roller nedir? Rukiye, Nurullah ve Ali’nin perspektifinden cinsiyet sıkıntısına bir bakış da görürüz. Bir erkek berberinin koltuğundan bayanlar, aşk ve yalnızlık nasıl görünür? O koltuğa oturanlar aynaya bakınca ne görür?

“Şehirde Kimse Yokken…” soru sordukça yeni sorular yaratan bir öykü. Karşılıklar hem tanıdık, hem de çok yabancı.

Zorlu PSM Prodüksiyon’un oyunu olan Kentte Kimse Yokken, karanlık bir trajediyle birlikte bayan olmanın faziletinin ve gücünün altını çizdiği hikayesiyle Mayıs ayında Güçlü PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Kapı Açılış: 20.00

Şehirde Kimse Yokken: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – Avantajlı Periyot Fiyat: 125,00 TL

2. Kategori – Avantajlı Devir Fiyat: 99,00 TL

3. Kategori – Avantajlı Periyot Fiyat: 75,00 TL

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 11-16-23-30 MAYIS // 100 STUDIO // 21.00

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, Türkiye ve gündeme dair bahisleriyle farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatkarları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı dönem boyunca her Pazartesi 100 Studio’da izleyici ile buluşurken program Güçlü PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız kısımları izleme fırsatı sunuyor! İbrahim Selim ile Bu Gece yepisyeni kısımlarıyla Mayıs’ta da Kuvvetli PSM 100 Studio’da!

Kapı Açılış: 19.00

İbrahim Selim ile Bu Gece: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 154,00 TL

Öğrenci Fiyat: 66,00 TL

Balkon Fiyat: 99,00 TL

EYLÜL BİÇER TRIO “BYBLOS” // 12 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

2020 yılında yayımladığı birinci albümü ‘Byblos’ ile Eylül Biçer Trio, 12 Mayıs’ta touché’de. Daha evvel birçok albümde perdenin gerisinde yer alan gitarist ve bestekar Eylül Biçer, kendi bestelerinden oluşan birinci albümü Byblos’u 27 Kasım 2020’de yayımladı. Yalnızca gitarla açılan “Aslankara”, bir kaybın müzikal tabiri. Gitarın kelamları devam ederken katman katman büyüyen ve değişen yas süreci tuşlular ve davullarla renkleniyor.

Kapı Açılışı: 19.30

Etkinlik Başlangıç: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: 110,00 TL

DENİZ GÖKTAŞ STAND-UP // 12 MAYIS // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.00

Deniz Göktaş politik ve kara mizah esintili gösterisi ile 7 Nisan’ da Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Kapı Açılışı: 19.30

Etkinlik Başlangıç: 20.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 143,00 TL

2. Kategori Fiyat: 132,00 TL

Balkon Fiyat: 110,00 TL

ERHAN ERTETİK DUDUDA ALBÜM LANSMAN KONSERİ // 12 MAYIS // 100 STUDIO // 21.00

Birbirinden farklı müzik biçimlerinde birçok projeye imza atan ve Türkiye’nin tanınan sanatkarlarına sahne ve stüdyo evrelerinde eşlik eden Erhan Ertetik, Temmuz 2021’de yayınladığı “Dududa” albümünü dinleyicisiyle birinci sefer canlı bir konser tecrübesinde buluşturmak için 12 Mayıs 2022’de 100 Studio’da! Birbirinden pahalı müzisyenlerin de konuk olacağı konserde, Erhan Ertetik kendi bestelerinin yanı sıra Jaco Pastorius , Hadrien Feraud , Junior Braguinha üzere dünyaca ünlü bas gitaristlerin bestelerini de yorumlayacağı bu özel gecede, şimdi yayınlanmamış bir bestesini de sizlerle paylaşacak.

Kapı Açılışı: 20.00

Etkinlik Başlangıç: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 66,00 TL

BİFO YILDIZLARLA: SESTE GİZLİ HOŞLUK // 12 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 20.00

BİFO bu dönemi süper bir konserle kapatıyor. Sascha Goetzel idaresindeki topluluğumuz, en sevilen operalardan en beğenilen aryaların seslendirileceği bu konserde yıldız sanatkarlara eşlik edecek. Soprano Ekaterina Siurina, Paris’te Palais Garnier’deki Titus’un Merhameti temsilinde Servilia, Covent Garden ve Metropolitan’da Gilda ve Susanna rolleriyle mükemmeller yaratmış; mezzosoprano Elena Maximov, La Scala ve Avrupa’nın pek çok büyük sahnesinde Carmen, Metropolitan’da ise Yevgeni Onegin’in Olga’sı olarak izleyenleri büyülemişti. Çıkışını Salzburg Festivali’nde yaparak dünyanın en büyük sahnelerine açılan ve üstün yeteneğiyle takdir toplayan tenor Peter Sonn ve son olarak Papageno, Onegin ve Mercutio rollerinde ayakta alkışlanan bariton Bogdan Baciu ile birlikte BİFO, yeniden unutulmayacak bir konsere ve geceye imza atacak.

Kapı Açılışı: 19.30

Etkinlik Başlangıç: 20.00

Bilet Fiyatları:

Tam Fiyat: 300 TL / 225 TL / 175 TL / 100 TL

BİFOKART Gold: 210 TL / 158 TL / 123 / 70 TL

BİFOKART Klasik: 240 TL / 180 TL / 140 / 80 TL

TİMSAH ATEŞİ // 13-14-27 MAYIS // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Çolpan İlhan – Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment iş birliği ile hayata geçirilen, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla yaşadıkları çalkantılı hayatı bahis alan, başrollerini Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Kubilay Tunçer’in paylaştığı Timsah Ateşi Kuvvetli PSM’de izleyicilerle buluşuyor. 2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en sevilen birinci üç oyunu ortasında yer alan Timsah Ateşi’nin Türkçe uyarlamasını Mehmet Ergen rejisi ile izliyoruz. 1989 yılında Kuzey İrlanda’da geçen öykü, sevgisiz bir Katolik konutu, kötürüm bir baba, işlemediği bir cürüm yüzünden 8 yıl mahpus yatan asi bir kız Fianna (Hazar Ergüçlü) ile dindar ablası Alannah’ın (Funda Eryiğit) kıssasında, temposu bir an bile olsun düşmeyen, sürreal, grotesk bir kara güldürü Mayıs ayında da Kuvvetli PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyirciyle buluşacak.

Kapı Açılışı: 20.00

Etkinlik Başlangıç: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 210,00 TL

2. Kategori Fiyat: 165,00 TL

3. Kategori Fiyat: 135,00 TL

PSM CAZ ŞENLİĞİ: EROL EVGİN CAZ SÖYLÜYOR // 13 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ// 21.00

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin, PSM Caz Şenliği kapsamında birinci sefer gerçekleşecek “Erol Evgin Caz Söylüyor” konseriyle 13 Mayıs 2022 akşamı Şiddetli PSM’de bizlerle buluşacak!

Erol Evgin, geçmişten günümüze seslendirdiği; “Sevdan Olmasa”, “Ateşle Oynama”, “İşte O denli Bir Şey”, “Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım”, “İçimdeki Fırtına” üzere altın müziklerini caz müzik formlarında tekrar düzenlenen versiyonlarıyla seslendirecek. Evgin, repertuvarında caz klasiklerinden oluşan bir seçkiye de yer verecek. Konserde sanatkara, Piyanist Can Çankaya’nın yönettiği Türkiye’nin kıymetli müzisyenlerinden oluşan caz orkestrası eşlik edecek.

Bilet Fiyatları:

VIP: 429,00 TL – Öğrenci: 351,00 TL

1. Kategori: 330,00 TL – Öğrenci: 270,00 TL

2. Kategori: 253,00 TL – Öğrenci: 207,00 TL

3. Kategori: 198,00 TL – Öğrenci: 162,00 TL

4. Kategori: 154,00 TL – Öğrenci: 126,00 TL

5. Kategori: 110,00 TL – Öğrenci: 90,00 TL

Özel Erişim: 90,00 TL

ALP ERSÖNMEZ “CEREYANLI”// 13 MAYIS // 100 STUDIO // 21.00

Alp Ersönmez, 13 Mayıs akşamı iki kısım halinde çıkan son albümü “Cereyanlı” ile 100 Studio’ya konuk oluyor!

2011’de birinci albümü “Yazısız”ı çıkaran Alp Ersönmez’in 2021’de iki kısım halinde çıkan albümü “Cereyanlı”, enerjik ve tempolu bir müziği dinleyicisiyle buluşturuyor. Albümde sequencer ve bilgisayar ile desteklenmiş besteleri, Erik Truffaz, Bugge Wesseltoft, İlhan Erşahin, DJ Logic,PapaDee, İmer Demirer, Arto Tunçboyacıyan üzere değerli konukların de bulunduğu star bir takımla sunan “dans kokulu caz – Cereyanlı”, sahnede ise Engin Recepoğulları, Barış Doğukan Yazıcı, Davet Sertel ve Ediz Hafızoğlu’ndan oluşan yıldız bir takımla çalınıyor.

Kapı Açılış: 19.00

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış Fiyat: 99,00 TL

ALİCAN DEMİRTAŞ & BOPCAP // 13 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Müzisyen ve ses sanatkarı Alican Demirtaş, Bopcap kümesi ile oluşturdukları funk, soul yüklü bir seçkiyle 13 Mayıs akşamı touché’de!

Müzisyen ve ses sanatkarı Alican Demirtaş, 1990 yılında Ankara da dünyaya geldi, 7 yaşında müzikle tanıştı, 13 yaşında müzik söylemeye ve oluşturduğu amatör kümelerle Ankara’da sahne almaya başladı. İlerleyen yıllarda Trabzon, İstanbul, İzmir, Bodrum, Kıbrıs başta olmak üzere birçok kentte müzik şenliği, aktiflik ve sistemli programlarda sahne almaya devam etti. Solo çalışmalarının dışında 2016 yılında bir ortaya gelen ve kurucularından biri olduğu Bopcap kümesi ile funk, soul usullerinde Ankara’da İstanbul’da ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde performansına devam etmektedir.

Kapı Açılışı: 19.30

Etkinlik Başlangıç: 21.00

Bilet Fiyatları:

Erken Satış Fiyat: 121,00 TL

Yemekli Fiyat: 671,00 TL

DENİZ TEKİN PLAYS LEONARD COHEN // 14 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Yalın akustik gitar ya da piyano aranjmanlarına eşlik eden melodik vokali ve güçlü kelamlarıyla son devrin en başarılı müzisyenlerinden Deniz Tekin, Leonard Cohen kesimlerini seslendireceği tek seferlik özel bir projeyle 14 Mayıs’ta Şiddetli PSM sahnesinde.

Kapı Açılışı: 19.30

Etkinlik Başlangıç: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 154,00 TL

FLASHBACK 90′ LAR TÜRKÇE POP GECESİ // 14 MAYIS // 100 STUDIO // 21.00

Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi’nden! Perküsyon eşliğinde DJ performans ve harika dans gösterileri izleyeceğiniz 12 Mart’ta 100 Studio’da gerçekleşecek partinin tesirinden uzun mühlet çıkamayacaksınız. Vakit tüneliyle eskilere gidilen, pop müziklerinin söylendiği dans edilecek Flashback 90’lar Gecesi 14 Mayıs akşamı Şiddetli PSM’de.

Kapı Açılışı: 20.00

Etkinlik Başlangıç: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 220,00 TL

Öğrenci Fiyat: 110,00 TL

JORDAN RAKEI // 14 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 21:30

Dünya çapında gerçekleşen en itibarlı caz şenliklerinden EFG Londra Caz Şenliği, 30. yılını kutladığı bu sene, Kuvvetli PSM’ye geliyor! London X İstanbul Şiddetli PSM Meets EFG London Jazz Şenlik ile Güçlü PSM, İngiliz caz sahnesinin kıymetli isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor!

Jordan Rakei, 14 Mayıs akşamı London X İstanbul Kuvvetli PSM Meets EFG London Jazz Şenlik kapsamında Turkcell Sahnesi’nde!

Bilet Fiyatları:

Avantajlı Devir Fiyat: 253,00 TL

CEMİL SAĞYAŞAR // 15 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Başarılı yorumcu Cemil Sağyaşar, dünya müziğinde unutulmayan müziklerden sinema melodilerine, Frank Sinatra’dan Tom Jones’a, Nat King Cole’dan Andy Williams’a uzanan bir genişlikte eşsiz ve vakitsiz müziklerden oluşan projesi “Unforgettables by Cemil Sağyaşar” ile 15 Mayıs akşamı touché’de!

Kapı Açılışı: 19.30

Etkinlik Başlangıç: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: 99,00 TL

Yemekli Fiyat: 649,00 TL

PENCERE – OYUN ATÖLYESİ // 16 MAYIS // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

The Reader’ın senaryolarıyla iki Oscar adaylığı bulunan İngiliz muharrir Sir David Hare’in kaleme aldığı ve Haluk Bilginer tarafından Türkçe’ye kazandırılan tiyatro oyunu “Pencere”, farklı dünya görüşleri olan bir bayan ve bir adamın bağlarının bitmesinden 3 yıl sonra tekrar yan yana gelmeleri etrafında şekilleniyor. Tecrübeli oyuncu Haluk Bilginer ve Esra Bezen Bilgin’in başrollerini paylaştığı “Pencere” Şiddetli PSM’de!

Kapı Açılış: 20.00

Pencere: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 209,00 TL

2. Kategori – 176,00 TL

3. Kategori – 143,00 TL

DUYGU SOYLU & BLACK DIAMOND BAND // 17 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

İlk albümü ‘Kara Elmas’ı Kenan Doğulu prodüktörlüğünde 24 Temmuz 2020’de dinleyicileriyle buluşturan His Soylu, His Soylu & Black Diamond Band ile 17 Mayıs akşamı, tekrar touché’de!

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 187,00 TL

AMADEUS // 18-19-22-23 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestekarları Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin eşsiz öyküsünü anlatan oyun “AMADEUS”, başrollerini Selçuk Metot, Okan Bayülgen ve Hasret Öçalmaz’ın paylaştığı, güçlü oyuncu takımı, 14 kişilik koro ve 11 kişilik canlı orkestradan oluşan 45 kişilik dev takımı ve usta direktör Işıl Kasapoğlu rejisiyle Mayıs’ta Güçlü PSM’de tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: 325,00 TL

2. Kategori: 235,00 TL

3. Kategori: 195,00 TL

4. Kategori: 165,00 TL

5. Kategori: 125,00 TL

ÇAĞRI SERTEL “MULTIVERSE” // 18 MAYIS // 100 STUDIO // 21.00

Aranjör, bestekar ve prodüktör kimliğiyle farklı projelere imza atan ünlü piyanist Davet Sertel, “Multiverse” isimli projesiyle 18 Mayıs akşamı 100 Studio’da!

Müziğini anlık değişimlere uğratabildiği ve bu değişimi yönetebildiği bir dünya yaratmayı amaçlayan Davet Sertel; analog synthler, drum machineler, elektronik keyboardlar ve akustik piyanodan oluşan özel bir kurgu oluşturdu. Hazırladığı setup’ta yer alan akustik piyanoyu effect pedallarından geçirerek unique bir sound elde etti. Kendi yazdığı beatleri ve unique piyano soundunu bir ortaya getiren Sertel, kendi vokal kayıtlarını da oluşturduğu kompozisyon içerisinde bir enstruman olarak kurguladı. Enstrümental eklemlenmeler ve farklı sanatkarlarla çeşitliliğini arttıracak olan Davet Sertel ‘multiverse’ dünyası önümüzdeki aylarda yayınlanmaya devam edecek olan tekliler ve albüm çalışması ile dinleyicileri diğer bir kozmosun konuğu olmaya davet ediyor.

Kapı Açılışı: 20.00

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 99,00 TL

SEFİ ZİSLİNG // 20 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Dinle, hisset, keşfet! PSM’de Caz ile dünyan değişsin! Trompet ustası Sefi Zisling, caz ve funk melodilerini harmanladığı eşsiz performansıyla, 20 Mayıs akşamı touché’de! Tel Aviv müzik sahnesinini istikrarla başarılara imza atan ismi Sefi Zisling, 10 yaşında trompet çalmaya başladı. Yeteneklerini keşfettikten sonra itibarlı sanat okulu Thelma Yellin’e kaydolan Zesling, genç yaşlarından beri birçok kümede sahne aldı. Mesleğinin birinci yıllarından bu yana, İsrail’deki caz dünyasının çabucak hemen her kıymetli müzisyeniyle kayıtlara imza attı ve performanslar gerçekleştirdi. Trompet sanatında ustalaşan Sefi, ‘Expanse’ albümüyle bir enstrümantalist olarak rolünü aştı, evrildi ve hesaba katılması gereken bir bestekar, üretimci ve yaratıcı güç haline geldi.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 132,00 TL

Öğrenci: 99,00 TL

Özel Erişim: 99,00 TL

ANOUAR BRAHEM QUARTET // 20 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Dinle, hisset, keşfet! PSM’de Caz ile dünyan değişsin! Kırk yılı aşkın müzikal tecrübesiyle cazın yaşayan efsanelerinden Anouar Brahem 20 Mayıs’ta Turkcell Sahnesi’nde!

Brahem, alameti farikası olan udu ve eksiksiz inceliği ile asırlık Arap müziği geleneğini yalnızca çağdaş cazla değil, birebir vakitte Batı’nın kompozisyon tekniği ve Doğu’nun antik kültürel motifleriyle birleştirerek daima güncelliyor. Müzisyenleri ile ortasındaki on yıllık yakınlıktan faydalanarak her zamankinden daha canlı ve yaratıcı olan kümesi ile Anouar Brahem, müzik dünyasına taze bir bakış getiriyor ve yeni ufuklar açıyor.

Kapı Açılış Saati: 20.00

Etkinlik Saati: 20.30

Bilet Fiyatları:

VIP: 220,00 TL – Öğrenci: 180,00 TL

1. Kategori: 176,00 TL – Öğrenci: 144,00 TL

2. Kategori: 143,00 TL – Öğrenci:117,00 TL

3. Kategori: 110,00 TL – Öğrenci: 90,00 TL

4. Kategori: 88,00 TL – Öğrenci: 72,00 TL

5. Kategori: 66,00 TL – Öğrenci: 54,00 TL

Özel Erişim: 54,00 TL

LOKALİZE: MERT DEMİR // 20 MAYIS // 100 STUDIO // 21.00

Zorlu PSM’nin sevilen serisi Lokalize, 20 Mayıs’ta Mert Demir’i ağırlıyor! İstanbul’lu prodüktör, müzikçi, kelam müellifi Mert Demir çok genç bir yaşta hayatını müzik ile sürdürme kararını verdi. Uzun bir stüdyo sürecini takiben 2019’da birinci albümü “Bak Kollarım Burada” yı 2020’de ise ikinci albümü “KİMİM LAN BEN?”i yayınladı. Karakış, Benden Kimseye Hayır Yok ve Bırak Beni hitleriyle milyonlara ulaşan genç müzisyen; mesleğine yapımcılığı da ekleyerek birçok tanınan ismin albümünde kelam muharriri, bestekar ve prodüktör olarak yer aldı. Şu sıralar, Melike Şahin ile birlikte imza attığı Pusulam Rüzgar isimli single ile dijital platformlarda yükselişe geçen Mert Demir, 20 Mayıs’ta Lokalize kapsamında 100 Studio’da!

Kapı Açılışı: 20.00

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 99,00 TL

LIRAZ // 20 MAYIS // 100 STUDIO // 21.30

Dinle, hisset, keşfet! PSM’de Caz ile dünyan değişsin! Yalnızca üretimleriyle değil kimliği ve güçlü duruşuyla milletlerarası arenada büyük bir saygınlık elde eden Liraz, 21 Mayıs akşamı PSM’de Caz kapsamında 100 Studio’da! Son günlerde Türkçe rap müziğin başarılı isimlerinden Kamufle ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucu yayınladığı Remotely Close: Azizam isimli üretimiyle parlayan Liraz, İran asıllı İsrailli bir sanatçı. Oyuncu, müzikçi ve dansçı olarak sanat mesleğini sürdüren Liraz Charhi, Farsça ikinci albümü olma özelliğini taşıyan son albümü Zan (Kadınlar) ile ilgileri uzun yıllar evvel kopan iki ülkeyi, İran ve İsrail’i, müzik ile gizlice birbirine tekrar bağladı. 2020’de yayınlanan albüm ile, İsrailliler ve İranlılar ortasında bir birlik duygusu oluşturmasını umut ettiğini tabir etti. Zan, 1970’lerdeki İran pop müziğinin yine düzenlendiği elektro dans kesimleriyle dolu. Müzikçinin 2018 yılında çıkardığı birinci albümü Naz, toplumsal medyada İranlı bayanlar tarafından paylaşılınca müzikleri İran’da küçük çaplı hite dönüşmüştü.

Kapı Açılışı: 20.30

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 181,50 TL

Öğrenci Fiyat: 137,50 TL

MITSKI // 21 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 21.30

Bir müddettir albüm ve turnelere orta veren Japonya asıllı ABD’li indie rock müzisyeni Mitski, mert olduğu kadar da şık yaklaşımını taçlandırdığı geri dönüşünün akabinde 21 Mayıs akşamı Turkcell Sahnesi’ne geliyor! 2019 yılında son albümü Be The Cowboy’un turnesindeki Central Park konseri sonrası toplumsal medya hesaplarını da silerek dinleyenlerine duygusal bir veda eden Mitski, kendini bulma seyahatini tamamladı ve yeni üretimi Working for the Knife ile, Mitski’ye has bir zarafet ve cesurlukla geri döndü. İnsanlığın sömürülmesinin su götürmez bir dünya gerçeği olduğuna dem vuran yeni üretimiyle onu çok özleyen dinleyicileriyle tekrar bir ortaya gelmenin memnunluğunu yaşayan santçı, mesleğine 5 albüm sığdırdı.

Bilet Fiyatları:

TÜKENDİ.

FİKRİ KARAYEL JAZZ ENSEMBLE // 21 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Fikri Karayel, caz sahnesinin pahalı müzisyenlerinden oluşan takımıyla 21 Mayıs akşamı touché’de. Müzik mesleğinin başından beri caz soundlarını her daim cebinde taşıyan Fikri Karayel, konserlerinde daima birlikte sahne aldığı caz müzisyenleri ile birlikte “Fikri Karayel Jazz Ensemble” projesini seyirciyle buluşturuyor. Fırtına Kıral, Tolga Alım, Tolga Erzurumlu, Ozan Musluoğlu ile Fikri Karayel müziklerinin yeni aranjeleri ve tutkunumu olduğumuz caz yapıtlarının yeni yorumlarıyla caz sahnesinde sesini duyurmaya devam ediyor.

Kapı Açılış Saati: 20.00

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 181,50 TL

Öğrenci Fiyat: 137,50 TL

BACKTOTHESOUND ŞENLİK // 22 MAYIS // 100 STUDIO // 16.30

2018’den bu yana müzikseverleri bir ortaya getiren BacktotheSound Music Şenlik, 22 Mayıs günü Güçlü PSM’de gerçekleşiyor! 22 Mayıs Pazar günü, yerli sahnenin özgün, bağımsız ve güçlü temsilcilerini 100 Studio’da bir ortaya getirerek müziğin merkezinde uzun saatler geçireceğiz! Sahnede yerli janrın dikkat çeken, gelecek vadeden ve kült isimlerini arka arda ağırlayacağız. GOSS ve VİNCENT BAYKAL ADA şenliğin açılışında müziklerini seslendirecekler. Akabinde indie folk müziği ve çağdaş pop çizgilerini müziklerine yansıtan SİMGE PINAR canlı performans sergileyecek. Sonrasında sahneye VERA çıkacak ve hem yeni müzikleri hem de geride kalan yıllarda var ettiği tüm külliyatını üst düzeyde bizlerle buluşturacak. Şenliğimizin headliner çizgisinde ise BATU AKDENİZ var. Akdeniz, 75 dakika sahnede kalacak ve gecenin kapanışında biz kentin karmaşasına dönmeden evvel görkemli müziklerini zihnimize işleyecek.

Kapı Açılışı: 16.00

Etkinlik Saati: 16.30

Bilet Fiyatları:

Ön Satış Fiyat: 121,00 TL

AYŞE IN PARIS BY AYŞE SİCİMOĞLU // 24 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Fransızca repertuarından oluşan “Ayşe in Paris” projesi ile Ayşe Sicimoğlu, 24 Mayıs akşamı touché’de!

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: 88,00 TL

Yemekli Fiyat: 638,00 TL

MULATU ASTATKE // 26 MAYIS // 100 STUDIO // 20.30

Dinle, hisset, keşfet! PSM’de Caz ile dünyan değişsin! Ethio-Jazz’ın kurucuları ortasında gösterilen; caz ve funk’ı klâsik Etiyopyalı halk melodileriye harmanlayan Mulatu Astatke, PSM’de Caz ile ustalıkla hazırlanmış parlak performanslarından biri ile dünyamızı değiştirecek! Jimma kentinde doğan Mulatu Londra, Boston ve New York’ta müzik eğitimini tamamlarken Berklee College of Music’e kabul edilen birinci Afrikalı öğrenci oldu. Astatke vibrafon, konga davulları, klavyeler ve organ çalarken, bir yandan da kümesine liderlik etmeyi sürdürdü.

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 132,00 TL

Öğrenci: 99,00 TL

Özel Erişim: 99,00 TL

Kapı Açılış Saati: 20.00

Etkinlik Saati: 21.00

JOJO MAYER / NERVE // 27 MAYIS // 100 STUDIO // 20.30

Dinle, hisset, keşfet! PSM’de Caz ile dünyan değişsin! Kalbinde davullar, bas, keyboard ve canlı ses tecrübeleri olan; evvelce hazırlanmış elektronik seslerle doğaçlama performansı harmanlayan virtüöz davulcu Jojo Mayer’in projesi NERVE, 27 Mayıs akşamı, unutulmaz bir tecrübe yaşatmak için, PSM’de Caz kapsamında 100 Studio’da olacak!

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 20.30

Bilet Fiyatları:

Tam Fiyat: 165,00 TL

YALIN “UNUTULMAZ ŞARKILAR” // 27 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

2004 yılında çıkardığı “Ellerine Sağlık” albümünden günümüze kadar seslendirdiği kendine has aşk müzikleri, etkileyici sesi ve besteleri ile bugüne kadar muazzam bir dinleyici kitlesi yakalayan Yalın, yesyeni bir konser serisine başlıyor. Yalın’ın görkemli sahne tasarımı ve Bigband orkestrasıyla hem kalbimizde iz bırakan “Unutulmaz Şarkılar”ı, hem de en sevilen müziklerini seslendireceği konser serisi, Şiddetli PSM’de devam ediyor.

27 Mayıs’ta gerçekleşecek konserde Yalın, sanat hayatına istikamet veren ve ona ilham olan, hepimizin hayatlarında da unutulmaz anıları olan müzikleri Kuvvetli PSM Turkcell Sahnesi’nde söyleyecek. 27 kişilik dev bir orkestrayla iz bırakacak anlara sahne olacak Yalın’la “Unutulmaz Şarkılar” konserlerini Güçlü PSM’de kaçırmayın!

Kapı Açılış: 20.00

Yalın “Unutulmaz Şarkılar”: 21.00

Bilet Fiyatları:

1.Kategori – Yemekli Fiyat: 847,00 TL

1. Kategori Fiyat: 462,00 TL

2. Kategori Fiyat: 385,00 TL

3. Kategori Fiyat: 319,00 TL

4. Kategori Fiyat: 253,00 TL

SOUL TRAIN ISTANBUL- EZGİ ALAŞ AND THE MOB BAND// 27 MAYIS // TOUCHÉ // 20.00

Ezgi Alaş and The MOB Band, Güçlü PSM’nin sofistike caz kulübü touché’de sahne alacağı yeni bir seriye başlıyor! ”Soul Train İstanbul” ile sahnede R’n’B, Soul, Funk, Hip Hop ritimleri; Ezgi Alaş’a Türkiye’nin en düzgün müzisyenlerinden oluşan 10 kişilik takımıyla The MOB Band eşlik edecek. Güçlü PSM ve Apollon Unity iştirakinde gerçekleşecek her aktiflikte sürpriz bir sanatçı sahnede yer alacak.

19.30 Açılış

20.00 DJ Performance

21.00 Ezgi Alaş / Set 1

22.30 Ezgi Alaş / Set 2

23.30 DJ Performance

00.00 Kapanış

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 20.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 99,00 TL

TUĞÇE ŞENOĞUL SUNAR: KULÜP DÜŞ // 28 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Tuğçe Şenoğul ile kendinizi Pera’daki eski bir caz kulübünde en sevdiğiniz müziklerin çaldığı bir hayalde bulacağınız bir geceye davetlisiniz. Tuğçe Şenoğul Sunar: Kulüp Düş, 28 Mayıs akşamı touché’de.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Erken Satış Fiyat: 154,00 TL

SEDA ERCİYES PLAYS ESSENTIALS // 28 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Seda Erciyes, 28 Mayıs akşamı özel projesi Seda Erciyes Plays Essentials ile touché’de. 1993 doğumlu Seda Erciyes, lise ve üniversite devirlerinde kıymetli caz müzisyenlerinden eğitimler almasının akabinde müzikallerde, şenliklerde çeşitli sahne tecrübeleri edindi. 2019 yılında ise kendi müziklerini Seda Erciyes ismiyle paylaşmaya başlamasının akabinde R&B cinsinde Türkiye’nin değerli isimlerinden biri haline geldi. 2021’in son çeyreğinde yayınladığı “Uçak” kesimiyle birlikte çıkan oyunlaştırılmış klibi ve kullanıcı tecrübesi bazlı oyunu ile isminden sıkça kelam ettirdi. Ocak 2022’de Fransız merkezli plak şirketi Kitsune Musique etiketiyle çıkan, müzik müelliflerince “feminist marş” olarak tanımlanan “Belly Dancer”ın akabinde, son olarak 3D karakteri ile çekilen performans görüntüsünü yayınladı.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Erken Satış Fiyat: 154,00 TL

BINKER AND MOSES – KOKOROKO // 28 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Dünya çapında gerçekleşen en itibarlı caz şenliklerinden EFG Londra Caz Şenliği, 30. yılını kutladığı bu sene, Şiddetli PSM’ye geliyor!

London X İstanbul Şiddetli PSM Meets EFG London Jazz Şenlik ile Kuvvetli PSM, İngiliz caz sahnesinin değerli isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor! İngiliz caz sahnesinin aranan ikilisi Binker & Moses ile jazz ve afrobeat ile eşsiz üretimlere imza atan Kokoroko, 28 Mayıs akşamı London X İstanbul Güçlü PSM Meets EFG London Jazz Şenlik kapsamında Turkcell Sahnesi’nde!

Kapı Açılış Saati: 20.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Avantajlı Devir Fiyat: 275,00 TL

OCEANVS ORIENTALIS (LIVE) // 28 MAYIS // 100 STUDIO // 21.30

Oceanvs Orientalis, 28 Mayıs akşamı unutulmayacak bir canlı performansa imza atmak üzere 100 Studio’ya geliyor! Elektornik müzik bestekarı, prodüktörü ve aranjörü Şafak Özkütle

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

hack forum hacker sitesi instagram hesap çalma hack forum hack forum hack haber Cami Halısı cami halısı ilbet destek kocaeli escort casino siteleri vdcasino giriş vdcasino vdcasino vdcasino betexper casino siteleri gaziantep escort gaziantep escort kayseri escort escort izmir bahis forumu