Dolar 32,8221
Euro 35,1421
Altın 2.449,46
BİST 10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 29°C
Çar 29°C

D-Smart’ta Spor Dolu Hafta Sonu

Sporun birçok branşını izleyicilerle buluşturan D-Smart, hafta sonu hem spor kanalları hem de D-Smart GO uygulamasıyla çok kıymetli tertipleri konutlarınıza getirecek.

D-Smart’ta Spor Dolu Hafta Sonu
18 Şubat 2023 00:00
187

Sporun birçok branşını izleyicilerle buluşturan D-Smart, hafta sonu hem spor kanalları hem de D-Smart GO uygulamasıyla çok kıymetli tertipleri konutlarınıza getirecek. 

ATP 500 Rotterdam turnuvasının yarı finalleri ve final maçı tenisseverler için ekrana gelirken, basketbol izlemek isteyenler İspanya Kral Kupası yarı finalleri ve final maçını seyredebilecek. 

Futbolda Asya Şampiyonlar Ligi Batı Kümesinin 2022’den ertelenen final kısmı izleyicilerle buluşurken, Arjantin Ligi ve Portekiz Ligi’nden de canlı maçlar hafta sonu sizi spora doyuracak. 

Tüm müsabakalar D-Smart 77. Kanal Spor Smart, 82. Kanal Spor Smart 2 ve D-Smart GO’dan canlı yayınla ekrana gelecek. Cumartesi, pazar ve pazartesinin canlı yayın programında olan maçlar ve kanalları şöyle;

CUMARTESİ

17.00 ATP 500 ROTTERDAM TENİS TURNUVASI YARI FİNAL 1.MAÇI (CANLI) SPOR SMART 2  

20.30 İSPANYA BASKET KRAL KUPASI YARI FİNAL 1.MAÇI (CANLI) SPOR SMART  

21.30 ATP 500 ROTTERDAM TENİS TURNUVASI YARI FİNAL 2.MAÇI (CANLI) SPOR SMART 2  

23.30 İSPANYA BASKET KRAL KUPASI YARI FİNAL 2.MAÇI (CANLI) D SMART GO 90. KANAL

23.30 PORTEKİZ LİGİ: PORTO – RIO AVE (CANLI) SPOR SMART  

03.30 ARJANTİN LİGİ: TIGRE – RIVER PLATE (CANLI) SPOR SMART  
 

PAZAR

17.30 ATP 500 ROTTERDAM TENİS TURNUVASI FİNAL MAÇI (CANLI) SPOR SMART  

18.00 ASYA ŞAMPİYONLAR LİGİ: AL DUAHIL – AL RAYYAN (CANLI) SPOR SMART 2  

21.00 İSPANYA BASKET KRAL KUPASI FİNAL MAÇI (CANLI) SPOR SMART  

21.00 ASYA ŞAMPİYONLAR LİGİ: AL SHABAB – AL NASAF (CANLI) SPOR SMART 2  

01.15 ARJANTİN LİGİ: BOCA JUNIORS – PLATENSE (CANLI) SPOR SMART  

PAZARTESİ

22.00 PORTEKİZ LİGİ: CHAVES – SPORTING (CANLI) SPOR SMART  

PAZARTESİYİ SALIYA BAĞLAYAN GECE

00.15 PORTEKİZ LİGİ: BENFICA – BOAVISTA (CANLI) SPOR SMART  

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: